Oddejte se relaxaci v příjemném prostředí nově otevřených Masáží pro zdraví v Obchodním domě Zlín. Najděte oázu klidu uprostřed Zlína a vychutnejte si masáže od zkušených masérů a masérek. Díky masážím, ve kterých se snoubí dokonale zvládnutá technika s celkovým pojetím vnímání ducha a těla, ulevíte nejen unavenému tělu, ale také mysli.

Zážitek z masáže je ještě umocněn následným odpočinkem v relaxační místnosti s krásným výhledem na Zlín a čajovým servisem (Co vše je v ceně masáže?). Při masážích využíváme vysoce kvalitní přírodní produkty s příjemnými vůněmi značky Lakshmi.

 DÁRKOVÉ POUKAZY: Rádi vám vystavíme také dárkový poukaz, který můžete věnovat jako pěkný dárek. Více informací.

Masáž si můžete rezervovat ONLINE, na e-mailu energymasaze@valachy.cz  nebo na telefonu +420 577 055 070.


KLASICKÉ MASÁŽE   //  TRADIČNÍ MASÁŽE
 


Klasické masáže

Klasické masáže jsou relaxační procedurou, která ve vás díky jemným pohybům a příjemně nahřátému oleji nechává znovu proudit životní energii a lymfu. Masáže napomáhají harmonizovat tělesné a duševní procesy, zbavují tělo stresu, fyzického i mentálního napětí a zpomalují stárnutí. Důraz je kladen na vysokou kvalitu olejů, masáž je prováděna na celém těle včetně hlavy a obličeje.

  • Klasická masáž celého těla
  • Klasická masáž hlavy a krku
  • Klasická masáž krku a ramen
  • Klasická masáž nohou
  • Klasická masáž zad

Uvedené masáže nabízíme v délce 50 minut (1 190 Kč), 80 minut (1 690 Kč) nebo 100 minut (2 290 Kč)

REZERVOVAT ONLINE  

 


 

Tradiční masáže

Při tradiční masáži dochází k dokonalému protažení a uvolnění celého těla, jsou kombinovány prvky akupresury a jógy, klient je oděn do lehkého oděvu, který mu je po příchodu nabídnut.

Oproti tomu si při ostatních olejových masážích vychutnáte jemnější masérské techniky a vůni éterických olejů, masáž probíhá klasicky na holé tělo.

Uvedené masáže nabízíme v délce 50 minut (1 190 Kč) nebo 80 minut (1 690 Kč)

REZERVOVAT ONLINE


Cena zahrnuje také:

  • relaxaci v odpočinkové místnosti s výhledem na Zlín po masáži
  • čajový servis (kvalitní čaj dle výběru)
  • ručníkový servis (zapůjčení županu a osušky)

Před i po masáži je možnost využít sprchového koutu, k dispozici jsou také odkládací prostory na osobní věci a fén.

Platba je možná pouze osobně na recepci kartou, v případě vystavení dárkového poukazu online nebo poštou také bankovním převodem!


 Dárkové poukazy:

Na naše služby vám rádi vystavíme také dárkový poukaz, který můžete věnovat jako pěkný dárek. Potěšte své nejbližší a věnujte jim chvíle relaxace a pohody v příjemné atmosféře Energy masáží.

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ
 


Storno podmínky:

Rezervací služby je uzavřena smlouva o smlouvě budoucí o poskytnutí služby se závazkem poskytovatele poskytnout službu a závazkem objednatele uhradit cenu služby. V případě, že nedojde k uzavření smlouvy o poskytnutí služby, tedy zrušení rezervované služby méně, než 24 hodin před využitím služby, zavazuje se objednatel uhradit poskytovateli smluvní pokutu ve výši 100% slevy služby dle aktuálně platného ceníku poskytovatele.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Uvedená cena je včetně DPH.

Provozovatel: HP TRONIC, s.r.o., náměstí Práce 2523, Zlín, 76001, IČ: 60323418, DIČ: CZ60323418, sp. zn. C 38954 vedená u Krajského soudu v Brně.