Věrnostní kartička: 11. masáž za korunu

Vážíme si našich zákazníků, a proto jim nabízíme věrnostní program, díky kterému získají každou 11. masáž za pouhou korunu.  

Při návštěvě studia obdržíte věrnostní kartičku, kterou stačí vyplnit a dále už jen sbírat razítka za masáže.

Kde můžete akční nabídku využít?

  • Wellness Horal, Velké Karlovice - oblíbené wellness centrum s termálními bazény, saunovým světem se saunovými rituály, kardio fitness, masážemi a beauty procedurami (součástí masáže je jednorázový celodenní vstup do wellness)
  • L-Spa hotelu Lanterna, Velké Karlovice - komornější relaxační centrum s bazénem, whirlpool, finskou saunou a nabídkou masáži i beauty procedur (součástí masáže je jednorázový celodenní vstup do L-Spa)
  • Fyzio Garden v Obchodním domě, Zlín - součást nového odborného centra rehabilitací a fyzioterapií zaměřeného na péči o tělo přímo v centru Zlína s nabídkou exotických masáží. 

vernostni_karticka

 

 

UPOZORNĚNÍ: Věrnostní kartičku klient obdrží v recepci Fyzio Garden na požádání. Razítko na kartičku lze obdržet pouze na masáž bez jakékoliv slevy či akce. (Razítka nelze sbírat za akční masáže 100 minut za cenu 80 minut, 80 minut za cenu 50 minut, jiný druh slevy či akce. Razítka nelze získat rovněž za masáž při uplatnění dárkového poukazu.) 11. masáž za 1 Kč může být uplatněna pouze na masáže v délce 50 nebo 80 minut.